Svatá koupel

Koupel z konopí s CBD

Konopná koupel s levandulí a konopnými terpeny, jemně máčená v olivovém oleji. Pro uvolnění celého těla po náročném dni a dobrý pocit pokožky.

Obsah: 1 balení - 45g

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
90 Kč
Svatá koupel

KOUPEL Z KONOPÍ S CBD

Podporuje uvolnění těla i mysli a působí také na pokožku.

Pomáhá při revmatismu, bolesti kloubů a svalů. Účinkuje na projevy ekzému a lupénky. Pozitivně působí při dýchacích potížích, artritidě, onemocnění ledvin a močových cest.

Svatá koupel
Svatá koupel

Použití

  1. Balení vložte do velkého hrnce a zalijte vařící vodou.
  2. Počkejte alespoň 5 minut.
  3. Poté nalijte do vany a naplňte vodou podle potřeby.
  4. Teplotu vody regulujte podle uvážení.

Textilní sáček může být po výluhu použit jako žíňka / scrub, přímo na tělo.

Udržitelnost

Jako všechny naše produkty, i Svatá koupel v sobě nese čisté látky a obejde se bez zbytečné chemické zátěže. Obsahuje konopí pěstované ekologickým způsobem a zpracované šetrně. 

Vyrobeno a ručně zabaleno v Jeseníku.

Svatá koupel

 


Proč nakupovat právě u nás?

Svatá koupel

Odbornost a zkušenost s konopím

S konopím pracujeme již více než 15 let.  Pěkně od ruky - od výběru semínek, přes pěstování a sklizeň, až po následné využití v široké paletě produktů. Naši pozornost ale věnujeme také oblasti výzkumu a spolupracujeme s odbornými institucemi.
Svatá koupel

Zdraví a ekologie

Jsme zastánci zdravého životního stylu a udržitelnosti. Proto jsou naše produkty vyráběny z co nejšetrnějších ingrediencí, balení je jednoduché a s využitím recyklovaných materiálů. Naše rostliny zpracováváme šetrně tak, aby si zachovaly maximální množství účinných látek.
Svatá koupel

Pečlivost a osobní přístup

Věnujeme se každému detailu - nejen při práci s rostlinami, ale také v každém okamžiku výrobního procesu. Jeho velká část je doslova v našich rukou, a proto věříme, že i to je přidaná hodnota každého konopného výrobku.

 

Složení

Cannabis Sativa Leaf/Stem, Levandula Angustifolia Flower, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Linalool, Alpha-isomethyl lonone, Coumarin.

Upozornění a skladování

Skladujte v suchu. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. V případě pociťování subjektivních zdravotních obtíží při náhodném požití se poraďte s lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: