Svatý nádech

Terpeny z konopí

Inhalační tyčinka s konopnými terpeny má protivirové a antibakteriální účinky, uvolňuje dýchací cesty a celkově působí na uvolnění po náročném dni, nebo jen pro zpříjemnění již krásného dne.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
90 Kč 90 Kč / 1 ksInhalátor s terpeny z konopí

Účinně pomáhá při nervovém napětí, nervozitě, stresu a podráždění. Zmírňuje úzkost a melancholii, pomáhá při predmenstruačním napětí, nechutenství a poruchách zažívání nervového původu. 

 


Proč nakupovat právě u nás?

Svatý nádech

Odbornost a zkušenost s konopím

S konopím pracujeme již více než 15 let.  Pěkně od ruky - od výběru semínek, přes pěstování a sklizeň, až po následné využití v široké paletě produktů. Naši pozornost ale věnujeme také oblasti výzkumu a spolupracujeme s odbornými institucemi.
Svatý nádech

Zdraví a ekologie

Jsme zastánci zdravého životního stylu a udržitelnosti. Proto jsou naše produkty vyráběny z co nejšetrnějších ingrediencí, balení je jednoduché a s využitím recyklovaných materiálů. Naše rostliny zpracováváme šetrně tak, aby si zachovaly maximální množství účinných látek.
Svatý nádech

Pečlivost a osobní přístup

Věnujeme se každému detailu - nejen při práci s rostlinami, ale také v každém okamžiku výrobního procesu. Jeho velká část je doslova v našich rukou, a proto věříme, že i to je přidaná hodnota každého konopného výrobku.

 

Složení

Cannabis Sativa Essential Oil, Limonen*. * - přírodního původu

Upozornění

Skladujte v chladu a mimo dosah dětí. Neobsahuje THC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: