Jezte Konopí!

Kuchařka Jezte konopí! je určena nejen milovníkům konopí, ale především těm, kdo ho zatím ještě tak dobře neznají. Najdete v ní 45 moderně laděných receptů rozdělených do sedmi kapitol.

Ukážeme vám nový pohled na fungování lidského těla a to, jak jednoduchými úpravami jídelníčku dosáhnout velké životní změny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
390 Kč 390 Kč / 1 ks

Jezte konopí! … nejen konopná kuchařka

Kuchařka Jezte konopí! je určena nejen milovníkům konopí, ale především těm, kdo ho zatím ještě tak dobře neznají. Najdete v ní 45 moderně laděných receptů rozdělených do sedmi kapitol. Jejich příprava není složitá, spíše naopak.

Kromě konopných složek obsahují i jiné méně známé, zajímavé, ale dostupné suroviny, které oživí váš jídelníček.

Naší knihou bychom chtěli obrátit pozornost ke konopí jako k superpotravině, která může doslova změnit svět tak, aby se naše společnost uzdravila z některých civilizačních chorob. Takže recepty na populární „koláčky“ v této kuchařce bohužel nenajdete.

Recepty jsou sestaveny s důrazem na obsah nutričně významných složek a zcela prosté omamných látek. Spoluautorka Kateřina Bednářová čerpala ze svých bohatých zkušeností nejen s českou kuchyní, ale pro inspiraci si sáhla i do Středomoří či Asie – a výsledkem je zajímavá skladba lehkých, osvěžujících a dobře stravitelných jídel.

V souladu se současným trendem nahrazování živočišných proteinů rostlinnými je většina pokrmů vegetariánských. Masu věnujeme jednu celou kapitolu.

Šikovní pomocníci

Recepty jsou opatřeny přehledným systémem piktogramů, který umožní se rychle orientovat ve vlastnostech pokrmu. Jednotlivé oddíly postupují od jednodušších ke složitějším jídlům. Na úplné začátečníky myslíme vloženou stranou s popisem základních surovin z konopného semínka nebo praktickým slovníčkem nejpoužívanějších pojmů ze světa konopí.

Předtím, než se dostanete k receptům, přečtete si sedm kapitol nejen o konopí a jeho zajímavé historii. Dozvíte se i málo známá fakta o endokanabinoidním systému, který má zásadní vliv na správnou funkci a rovnováhu našeho těla. V knize proto nechybí ani informace, jak pomocí stravy dosáhnout této rovnováhy a vyhnout se zdravotním problémům. Ukážeme vám nový pohled na fungování lidského těla a to, jak jednoduchými úpravami jídelníčku dosáhnout velké životní změny.

Kategorie: Eshop
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: