Olej z konopí

Olej z konopí

Panenský konopný olej lisovaný za studena je bohatým zdrojem cenných esenciálních nenasycených mastných kyselin typu Omega-3 a Omega-6 a rostlinných sterolů. 

Obsah: 250ml

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
290 Kč
Olej z konopí

Konopný olej 

Olej z konopí je za studena lisovaný, tak aby v něm zůstalo zachováno co nejvíce důležitých látek, které semínko ve své panenské podobě nabízí. Vyrábí se z legálních a certifikovaných odrůd konopí setého (cannabis sativa).

Konopný olej je velice prospěšný, obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6, které si lidský organismus neumí sám vytvořit, a to v ideálním poměru. Nalezneme v něm i vzácně se vyskytující kyselinu Omega-9, označovanou také jako kyselina olejová, dále pak rostlinné steroly, vitamíny A, B1, B2, B3, B6, C, D, E a mnoho dalších látek.

Použití

Doporučujeme k přímé konzumaci nebo jako doplněk studené kuchyně. Několik kapek oleje dokáže cokoliv dobrého udělat o kousek lepším.

Složení

Panenský konopný olej z prvního lisování za studena, bez konzervantů.

Udržitelnost

Jako všechny naše produkty, i konopný olej ze semen v sobě nese čisté látky a obejde se bez zbytečné chemické zátěže. Obsahuje výtažky z konopí pěstovaného ekologickým způsobem a zpracovaného šetrně. 

Skladování a upozornění

Skladujte v chladu a temnu, ideálně v lednici. Láhev pečlivě uzavírejte. Neobsahuje THC.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: