Konopný olej

Olej z konopí

Panenský konopný olej lisovaný za studena je bohatým zdrojem cenných esenciálních nenasycených mastných kyselin typu Omega-3 a Omega-6 a rostlinných sterolů. 

Obsah: 250ml

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
290 Kč
Konopný olej



Konopný olej

Olej z konopí je za studena lisovaný, tak aby v něm zůstalo zachováno co nejvíce důležitých látek, které semínko ve své panenské podobě nabízí. Vyrábí se z legálních a certifikovaných odrůd konopí setého (cannabis sativa).

 


Proč nakupovat právě u nás?

Konopný olej

Odbornost a zkušenost s konopím

S konopím pracujeme již více než 15 let.  Pěkně od ruky - od výběru semínek, přes pěstování a sklizeň, až po následné využití v široké paletě produktů. Naši pozornost ale věnujeme také oblasti výzkumu a spolupracujeme s odbornými institucemi.
Konopný olej

Zdraví a ekologie

Jsme zastánci zdravého životního stylu a udržitelnosti. Proto jsou naše produkty vyráběny z co nejšetrnějších ingrediencí, balení je jednoduché a s využitím recyklovaných materiálů. Naše rostliny zpracováváme šetrně tak, aby si zachovaly maximální množství účinných látek.
Konopný olej

Pečlivost a osobní přístup

Věnujeme se každému detailu - nejen při práci s rostlinami, ale také v každém okamžiku výrobního procesu. Jeho velká část je doslova v našich rukou, a proto věříme, že i to je přidaná hodnota každého konopného výrobku.

 

Složení

Panenský konopný olej z prvního lisování za studena, bez konzervantů.

Skladování a upozornění

Skladujte v chladu a temnu, ideálně v lednici. Láhev pečlivě uzavírejte. Neobsahuje THC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: