Svaté kapky s jedinečným designem Jaromíra 99.

Výtvarník a hudebník Jaromír Švejdík se narodil v Jeseníku, v současné době působí střídavě v kraji Rychlebských hor a Praze.

Je známý pod pseudonymem Jaromír 99. V roce 1986 založil v Jeseníku punkovou skupinu Chlapi z práce. V přelomovém roce 1989 se z Chlapů z práce se stala kapela Priessnitz, pro kterou napsal většinu textů. Stál také u vzniku projektu Umakart a v roce 2007 pak u vzniku tria Jaromir 99 & The Bombers, jehož debutové album je soundtrackem k jeho komiksu Bomber, za který získal cenu Muriel. V současné době působí v 

Jeho nejznámějším komiksovým počinem je Alois Nebel, který vytvořil společně se spisovatelem Jaroslavem Rudišem, a který se dočkal podoby animovaného filmu, k němuž složil i známou píseň Půlnoční, která vrátila na výsluní Václava Neckáře. Mimo jiné vytvořil ještě s Janem Novákem komiks Emil Zátopek, který zachycuje Zátopkovy největší úspěchy i seznámení s jeho celoživotní láskou Danou, a Zatím dobrý, příběh bratrů Mašínů v osobitém, noirovém stylu.
(Zdroj: Česká televize).

Dlouho jsme přemýšleli nad tím, co zajímavého a jedinečného bychom mohli vytvořit. Nejen z hlediska produktů samotných, ale i formy jejich zpracování.
A protože máme velice rádi hudbu, náš kraj a jeho osobnosti, ukázala se spolupráce s Jaromírem Švejdíkem jako naprosto ideální.

Začali jsme proto společně pracovat na limitované edici Svatých kapek, které by ještě více zdůraznily lokální charakter naší práce. Naše poděkování krajině, která je pro nás zdrojem tvůrčí energie. Stejně jako pro Jaromíra 99, který v ní čerpá inspiraci pro mnoho výtvarných zpracování. 

To, které najdete na obalu a etiketě kapek, je částí pohledu na lehce zvlněné pole a louky, které uvidíte z místa zvaného Annín. Je to prostor důležitý pro naši rodinnou firmu (obzvláště chvilky méně pracovní), a také pro mnoho z těch, kteří rádi přicházejí k místům prodchnutým bohatou historií.

Svaté kapky 10% vás tak přenesou do letního času a toulkách po nekonečných loukách s mírnými kopci v pozadí, kde se vaše mysl může zklidnit, ulevit napětí a nechat vejít nové, ryzí impulzy. Není od věci, že spolu se schopnostmi CBD v kapkách ukrytému, jde o jednu z nejefektivnějších cest, jak pracovat s některými obtížemi těla i mysli (více o kapkách zde).

Untitled-1