Konopná semínka loupaná 250g

Konopná semínka loupaná pocházející z technického konopí jsou jako skvělý zdroj Omega-3 a Omega-6 esenciálních mastných kyselin a proteinů.

Obsah: 250g

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
150 Kč 0,60 Kč / 1 g
Konopná semínka loupaná 250g
DRE02969
Novinka

Konopné semínko loupané

Pochází z vybraných odrůd technického konopí. Je loupáno a baleno velice šetrně, tak aby byly zachovány všechny hodnotné živiny a prospěšné látky.

Konopná semínka loupaná 250g

Co konopné semínko obsahuje?

Téměř polovinu hmotnosti konopného semínka totiž tvoří kvalitní tuky, třetinu bílkoviny (protein), zbytek připadá na cukry, vlákninu, minerály, vitaminy, stopové prvky a ostatní látky. Je jedinečným zdrojem esenciálních nenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6.

Jak konopné semínko používat?

Konopné semínko loupané doporučujeme užívat na lačno, poté kdykoliv během dne, třeba přidáním do jakéhokoli jídla. 

Je především chutnou přísadou do studených pokrmů, protože se vyznačuje příjemnou oříškovou chutí. Ve studené kuchyni si semínko zachová všechny potřebné živiny, tepelným zpracováním o ně pak přichází. 

Loupaná semínka jsou také skvělá na výrobu rostlinného mléka, narozdíl od jiných semínek a ořechů je není potřeba předem namáčet.

Konopná semínka loupaná 250g

Jak semínka dávkovat?

  • děti 1 polévková lžíce denně (10 g)
  • dospělí 2 polévkové lžíce denně (20 g)
Konopná semínka loupaná 250g

Udržitelnost

Jako všechny naše produkty, i konopná semínka loupaná v sobě nesou čisté látky a při svém růstu se obejdou bez zbytečné chemické zátěže.

Konopná semínka loupaná 250g

 


Proč nakupovat právě u nás?

Konopná semínka loupaná 250g

Odbornost a zkušenost s konopím

S konopím pracujeme již více než 15 let.  Pěkně od ruky - od výběru semínek, přes pěstování a sklizeň, až po následné využití v široké paletě produktů. Naši pozornost ale věnujeme také oblasti výzkumu a spolupracujeme s odbornými institucemi.
Konopná semínka loupaná 250g

Zdraví a ekologie

Jsme zastánci zdravého životního stylu a udržitelnosti. Proto jsou naše produkty vyráběny z co nejšetrnějších ingrediencí, balení je jednoduché a s využitím recyklovaných materiálů. Naše rostliny zpracováváme šetrně tak, aby si zachovaly maximální množství účinných látek.
Konopná semínka loupaná 250g

Pečlivost a osobní přístup

Věnujeme se každému detailu - nejen při práci s rostlinami, ale také v každém okamžiku výrobního procesu. Jeho velká část je doslova v našich rukou, a proto věříme, že i to je přidaná hodnota každého konopného výrobku.

 

Země původu

Česká Republika (EU).

Složení

Cannabis Sativa Seed

Upozornění a skladování

Po otevření doporučujeme uchovávat v chladničce, při delším pobytu ve vyšších teplotách semínko může žluknout. Může obsahovat stopy lepku a ořechů. Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte v chladu a temnu. Konopná semínka loupaná neobsahují THC.

Kategorie: Konopné potraviny
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: