Svatá bylina Matrix - konopí s CBD

Konopí s CBD

Směs ručně sbíraných listů a květů naší vlastní odrůdy technického konopí.

Obsah: 40g.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
123 Kč
Svatá bylina Matrix - konopí s CBD

SVATÁ BYLINA - KONOPÍ S CBD - MATRIX

Vyvážená sypaná směs mladých lístků a květů odrůdy konopí bohaté na CBD, další kanabinoidy, silice, terpeny, flavonoidy a alkaloidy.
Je pěstována v Rychlebských horách, bez použití pesticidů a herbicidů, hnojena pouze přírodními druhy hnojiv. Listy a květy jsou sbírány ručně, před plným uzráním semen a do směsi pro intenzivnější prožitek použita ve velkých kouscích. 

Má relaxační a uvolňující účinky. Při vhodném zpracování může pomáhat při různých zdravotních obtížích, uvolňovat a doporučuje se také pro relaxaci a klidný spánek.

Složení

Konopný list a květ vybrané odrůdy technického konopí.

Použití

Jedná se o produkt zemědělské prvovýroby. Určeno k různorodému dalšímu zpracování.

Udržitelnost

Pěstování našich rostlin se obejde bez použití "chemických" úprav. Zemina byla hnojena pouze chlévskou mrvou a dalšími biopreparáty a v průběhu růstu rostlin nebylo použito žádných postřiků. Veškeré námi vypěstované produkty laboratorně testujeme na přítomnost těžkých kovů a mikrobiální kontaminaci, aby výsledný produkt neobsahoval jakékoli nežádoucí kontaminanty.

Upozornění a skladování

Skladujte v suchu. Neslouží jako náhrada pestré stravy.
Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. V případě pociťování subjektivních zdravotních obtíží při náhodném požití se poraďte s lékařem.

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PD Avatar autora | 16.6.2023
Mel jsem tuto smes jako pribalovy vzorek magazinu Konopi, kde byla jemejsi a tim padem vydatnejsi. Jinak spokojenost. Urcite to neni posledni objednavka :)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: